Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co to Flyff je?

15. 3. 2008

Flyff je super multiplayer hra ve které hrajete nejdříve za bojovníka a pak se zdokonalujete dál dokonce v této hře můžete i létat a je to fakt super!

Příběh flyffa:

Ve starověku, pět bohů Lais se snažilo stvořit nový svět s novými obyvateli, kteří mohli žít harmonicky mezi nimi. Shromažďovali se a souhlasili, že vytvoří zem Roika; jejich nový svět. Vytvořili vodu a zemi, zvířata a rostliny stejně jako lidi. V tomto okamžiku, a vůbec časy v zemi Roika, to je čas míru.

Po rokách míru, bohové se rozhodli opustit zem Roika a vytvořit novou říši. S tímto, v pokusu udržovat zlatý věk Roika pevniny bohové Lais podal všechny tajemství země stejně jako jádrová část revoluce-genesis laskavému národu trpaslíků. Jediné přání bohů bylo aby svět zůstal tak krásný a mírový jak to bylo v jejich pravidle.

Současně, přínést štěstí rase člověka, bohové vytvořili Comedian klauna. Comedian klaun stal se rozzuřený okolo přinášet štěstí rase člověka a rozdělil jeho osobnost do tří identit;Imagination Ipuli, Shadow Shield a Chromospheres Bobor. Pod zahájením zlého částečného odstínění, hlavní tělo-Imagination Ipuli ne jen odehnal druh Chromospheres Bobor, ale také vytvořil četné na lidi útočící netvory. Tito netvoři odnášeli revoluci-genesis rase trapslíků a vytvořili nový svět; svět, který byl rozzlobenější, silnější a připravený zničit lidskou rasu.

K záchraně pevniny z chaosu, Chromospheres Bobor zdědil mystickou starověkou vědu a černou magii člověku. Pro navrácení harmonického jednoduchého života, občané země Roika byli nucení stát se bojovníky, kteří by bojovali proti zlému stínu Shielda a podporovat přání bohů.

Lidská rasa se připravuje na bitvu, která může být jejich koncem!