Jdi na obsah Jdi na menu
 


skilly(schopnosti)

15. 3. 2008

Základy dovedností  Jak používat

1. Označit dovednost, pak kliknout na ikonu plusu pro zvětšení dovednosti. Poznámka: Po dokončení kliknout na FINISH, jestliže nekliknete na FINISH dovednost se nestane aktivní.
2. Označit dovednost, pak kliknout na ikonu minusu a tím snížit dovednost. Poznámka: Toto pracuje jen když jste koupili reskill svitek nebo jste v procesu počítání vaší dovednosti. Poté, co kliknete na FINISH ikona minusu bude už  nepožitelná.
3. Označit dovednost pak kliknout na RESET pro resetování dovednosti zpět k 0. Poznámka: Toto je zkratka ikony minusu. Nemusíte tedy třeba 10x klikat na minus.
4. Potom co jste přiřadili všechny body klikněte na FINISH. Poznámka: Musíte vždy tisknout FINISH ikonu po úpravě vaší dovednosti,  jestliže vy nestisknete FINISH ikonu vaše změny nebudou uloženy.
5. Červené číslo ukáže aktuální dovednostní úroveň.
6. Zelené číslo ukáže změny, které děláte u této dovednosti.

Dovednosti - tulák

Clean Hit - Dá jednu silnou ránu. Krok pro vaše kombo dovednosti.

Brandish - Toto je opakovací dovednost, která používá meč nebo sekyru k trefení cíle.

Overcutter - toto je dokončovací dovednost, která sbírá celou sílu vagranta a silně udeřit na nepřátele se stoupajícím dokončením komba. 

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/KMtpIIahBPI"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/KMtpIIahBPI" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>