Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte ve světě pirátů!
Co to puzzle pirates je?
Vy jste v roli piráta a abyste věděli abyste vůbec mohli hrát tuhle hru potřebujete internet protože ostatní hráči z celého světa můžou hrát s vámi!
vidíte je všude můžete s nimi hrát karty nebo bojovat mečem a nebo kdo víc vypije piv :D je to dobrá hra je tam hodně druhů oblečení, zbraní,zvířat atd.
Na začátku abyste začaly hru tak kliknete na rubriku nové hry a pak na puzzle pirates pak kliknete na velké start jestli vám to nejde tak máte buďto špatný prohlížeč nebo nemáte javu tu stáhnete na zde

Pak dáte ke stahování javy DOWNLOAD NOW pak se vám to stáhne a nainstalujete ji .
Pak vám to půjde tak ale teď ke hře dáte teda START a pak si vyrobíte postavu (male=kluk,female=holka) a hlavně jméno pak dáte set sail

Obrazek
poznámka: jestli máte kamaráda tak může s vámi také hrát a zažít dobrodužství stačí udělat to samé ale musíte mít stejnou barvu pleti a být na stejném moři ale to je zase něco jiného.

Pak kliknete na YE ve prostřed v pravo a dáte dole save pirate tím uložíte vašeho piráta tam napíšete vaše přihlašovací jméno a heslo a pak ho zopakujete pak napíšete e-mailovou adresu a jestli ji nemáte tak si ji můžete založit na www.seznam.cz nebo www.centrum.cz nebo www.atlas.cz pak dáte save pirate a máte ho uloženého!
pak dáte logoff a tím se odhlásíte pak se přihlásíte třeba je vaše přihlašovací jméno lentilka a heslo jindřiška tak nejdříve napíšete lentilka a pak pod to jindřiška a pak dáte logon a až se vám to přihlásí tak kliknete na vašeho piráta a hrajete!
poznámka:eště jak dáte jméno a heslo tak dole je ocean tak dáte change a kliknete na  cobalt a pak dáte logon!


Ovládání:
chodíte tak že někam na místo kliknete a váš pirát se pohybuje píšete ostatním hráčům tak že něco napíšete třeba ahoj pepo a zmáčknete klávesu enter.To je prozatím vše hodně štestí piráte!
Obrázek ze hry:
Obrazek
Created by DanCZ